2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Ady Endre 3 műve: Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói kopott papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, számos bejegyzéssel, névbejegyzéssel, firkával.; Ady Endre: A tegnapi Páris. A tegnapi Páris anyagát összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Bolyai Akadémia, 128 p. Egy fekete-fehér rajzzal, Rippl Rónai József Ady portréjával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, ketté szakadt, sérült papír védőborítóval.; Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus, 176 p. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel. Számozatlan példány.;