32 000 HUF
82,90 EUR, 91,43 USD
Gróf Tisza István összes munkái 4 kötete: 1. kötet (2. kiadás), 3. (2. kiadás) kötet., 4. sorozat: 2. és 4. kötet. Bp., 1924-1928, Franklin. Kiadói félvászon-kötések, kissé kopott borítóval, két kötetben régi bélyegzésekkel, ezek közül az egyikben aláhúzásokkal, bejelölésekkel.