1 600 HUF
Madách Imre: Mózes. - - drámai költeménye két részben. Élő színpadra alkalmazta Keresztury Dezső. Kass János eredeti rézkarcaival. Bp., 1966, Magvető. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.