Number of items: 278

19022.

1 600 HUF
4,15
4,57

Nagy Endre: Szerelmesek kalauza. Bp.,[1934.],Nyugat, 190 p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
19023.

2 400 HUF
6,22
6,86

19024.

3 000 HUF
7,77
8,57

19025.

1 600 HUF
4,15
4,57

Móricz Zsigmond: Míg új a szerelem Első kiadás (Bp.), 1938. Athenaeum. 332p. Aranyozott, kiadói vászonkötésben, foltos, sérült gerinccel
19026.

1 600 HUF
4,15
4,57

19027.

1 800 HUF
4,66
5,14

Joe Dispenza: Válj természetfelettivé! - Hétköznapi emberek nem hétköznapi csodái Budapest, 2020, Bioenergetic. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, borító sarkaiban kopott.
19028.

2 400 HUF
6,22
6,86

Shakespeare összes művei 1-2. köt. Bp., 1964., Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói a régi Londont ábrázoló illusztrált kiadói kartontokban.
19029.

2 400 HUF
6,22
6,86

A magyar irodalom története. Képes díszmunka két kötetben. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1899, Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, kihajtható mellékletekkel. Kiadói gazdagon aranyozott félbőr kötésben kis kopással, első előzéklap kissé sérült, de összességében jó állapotban
19030.

2 800 HUF
7,25
8,00

Arany János összes munkái. III. kötet / 2. kötet. Elbeszélő költemények. + IV. Kötet / 3 kötet: Elbeszélő és elegyes költemények Bp., 1884,88. Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott félbőr-kötésben, festett lapszélekkel. Egyik gerinc erősen sérült foltos, másik kissé deformálódott, néhány lapon sérülések
19031.

2 000 HUF
5,18
5,71

Hugo Victor: A nevető ember I-II. köt. Ford.: Hajós Kornél. Bp., én., Népszava, (Világosság-ny.) Kiadói szecessziós illusztrált papírkötés, kissé foltos és kissé sérült gerinccel, szép állapotban. + Hugo Victor: A nevető ember I-II. köt. Ford.: Molnár János. Bp., én., Révai Testvérek. Klasszikus regénytár. Kiadói illusztrált papírkötés (Pálla Jenő), kissé foltos és kissé sérült gerinccel, borítók hátoldala kissé foltos.
19032.

Hugo Victor: A nevető ember I-II. köt. Ford.: Hajós Kornél. Bp., én., Népszava, (Világosság-ny.) Kiadói szecessziós illusztrált papírkötés, kissé foltos és kissé sérült gerinccel, szép állapotban. + Hugo Victor: A nevető ember I-II. köt. Ford.: Molnár János. Bp., én., Révai Testvérek. Klasszikus regénytár. Kiadói illusztrált papírkötés (Pálla Jenő), kissé foltos és kissé sérült gerinccel, borítók ...

2 000 HUF
5,18
5,71

Arató András: MIX túra - Utazások testben vagy lélekben Bp., 2010, Kossuth. 279 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19033.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF