2 db könyv: Heymann, Robert: Carkszoje Szelo foglya. Ford.: Kozma Nándor. Bp., 1918, Kultura, (4)+144+(4) p. A borító Szántó Lajos munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes, sérült borítóval, több a fűzéstől elváló lappal. + Ismeretlen Tolsztoj. A Tolsztoj család hivatalos kiadása. Németül sajtó alá rendezte: René Fülöp-Miller. Ford.: Benedek Marcell és Havas József. Bp., é.n. [1928?], Réva...
Jenny Curtis: Grace Kelly. A Life in Pictures. New York,1998., MetroBooks. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Clément Vautel: A plébános ur meg az ujgazdagok. Bp., é.n. (1926 v. 1927), Genius. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült gerinccel, borítón apró szakadásokkal, címlapon névbejegyzéssel, lapok alja foltos. A kötet érdekessége, hogy a könyv ára P 1,20, míg a végén egy másik kötet 37100 K áron hirdetnek meg. +
Madách Imre: Mózes. - - drámai költeménye két részben. Élő színpadra alkalmazta Keresztury Dezső. Kass János eredeti rézkarcaival. Bp., 1966, Magvető. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
Baktai Ferenc: Fiatalok csillaga. Ifjú Gárda Könyvtár. Bp., [1950], Athenaeum, 62 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, részben kissé sérült lapszélekkel.
Honoré de Balzac: A kurtizánok tündöklése és nyomora. II. köt. Ford.: Lányi Viktor. Nagy írók - Nagy Írások I. sorozat II. köt. Bp.,(1920), Genius,(Weiss L. és F.-ny.), 4+301+3 p. Végh Gusztáv iparművész címlapjával és könyvdíszeivel. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1500 számozott példányban... "Ebből a könyvből az első 300 példány merített papíron...