Buzás Viktor: A magyar föld meséje. Ifj. Kovács János rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. Bp., [1940], Kir. M. Egyetemi Ny., 158 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
Pető Tóth Károly: Hal-álom. A szerző, Pető Tóth Károly (1954-) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Cserépfalvi Poétika. Bp.,1994, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, leporelló-szerűen kinyitható lapokkal, kissé foltos, kissé kopott borítóval. A szerző által aláírt, (számozott példá...
Chak István 2 műve: Amima. Avantgarde verseskötet.; Brusztolva avagy Egy Színeház szép napjairúl. Beszélgetések.; A szerző, Chak István (1953-) által által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok. Zalaegerszeg, 2003., Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés és kiadó...
Tokai András: Aranykor, ezüstkor, vackor. Versek. /1986-2006./ A szerző, Tokai András (1946-2016) író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2006, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
Péntek Imre: Édesség anti-reklám. A szerző, Péntek Imre (1942-) költő, kritikus, újságíró által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1979, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Újvári Erzsi: Csikorognak a kövek. A szerző lánya, Barta Zsuzsa (1924-1992) színházi rendező, főiskolai tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Barta Zsuzsa névjegykártyájával. A szöveggondozás és az utószó Kálmán C. György munkája. Bp., 1986., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói...