Kéthly Anna válogatott írásai és beszédei. A bevezetőt írta és a dokumentumokat összeállította: Strassenreiter Erzsébet. A szerkesztő, Strassenreiter Erzsébet (1933-) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. [Bp.], 1990, Elektroplaszt. Kiadói papírkötés.
Fenyvesi Ottó: Kollapszus. A szerző, Fenyvesi Ottó (1954-) József Attila-díjas vajdasági magyar költő, író, szerkesztő, képzőművész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Újvidék, 1988, Forum. A szerző munkáival illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
Major-Zala Lajos: Ajsa. Meseregény. A szerző, Major-Zala Lajos (1930-2006) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. München, 1983, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
Gobineau, [Josef Arthur de]: A Renaissance. 5 kötet. [Teljes]. Savonarola; Cesare Borgia; II. Gyula; X. Leó; Michelangelo. Kis Helikon 5-9. köt. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Egységes kartonált papírkötésben, vegyes (többségében jó) állapotban.
Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford.: Pap László. Bp., [1941], Bibliotheca (Sylvester-ny.), 158 p. Kiadói egészvászon-kötés, raffiával fűzve, festett lapélekkel, kissé koszos borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Kerékgyártó György: Fitria. DEDIKÁLT! [Bp., 2001] : Fekete Zongora. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 500 példányban, ebből 450 számozva, de ez számozatlan példány.
Juhász József: ,,Rend, erő, becsület"? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
NEM mind egy. A posztmodern utáni fiatal magyar irodalom antológiája. Szerk. és a bevezetőt írta: Zalán Tibor. Hajnal V. Csaba, Haklik Norbert, Heltai Ákos, Janox, Kerékgyártó Árpád, Marai Zoltán, Molnár András, Tomkiss Tamás. A szerzők, közül Tomkiss Tamás, Janox és egy harmadik személy által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alak...
Bíró József: Szájzár. Három könyv. (1985-1995.) A szerző, Bíró József (1951- ) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997, Új Mandátum - Hatodik Síp Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Thinsz Géza: Árnyjáték. Versek és fordítások. A szerző,Thinsz Géza (1934-1990) költő, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Stockholm, 1970, Magyar Könyvkiadó. Emigráns kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval.