Eötvös József: Költemények. Elbeszélések. Éjen az egyenlőség. Vígjáték. Bp., 1885, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Kisfaludy Sándor: Eredeti magyar játékszín II. kötet. Bp., 1826., Királyi Magyar Univeritás' betűivel, X+2+314 p. Első kiadás. Kartonált papírkötés, az eredeti borítót a kartonált papírra kasírozták, javított kötéssel.
Steven Kotler: A lehetetlen művészete. Hogyan hozzuk ki magunkból a csúcsteljesítményt? HVG könyvek, Budapest, 2021. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
V. Ecsedy Judit: A könyvnyomtatás Magyarországon a kézisajtó korában. 1473-1800. Bp., 1999, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Benne az összes magyarországi nyomdahely 1800-ig. Alapos és pontos szakmunka.
Vegyes Beatles-sel és John Lenonnal kapcsolatos könyv tétel, 3 db: Ungvári Tamás: Új Beatles biblia. A négy apostol mítosza. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; John Lennon: Boldog karácsonyt! - Happy Christmas! Bp., 1990, Édesvíz Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; John Lennon: Kövér dudor Eric Hearble fején. Ford.: Hideg János. Ad Absurdum Kön...
Kölcsei Kölcsey Ferencz minden munkái. 3-4., 5-6., 7., 8. köt. (4 kötetben). Bp., 1886-1887, Franklin-Társulat. Harmadik, bővített kiadás. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással, foltokkal.
Jósika Miklós: Az utolsó Bátori. II. és III. rész. Jósika MIklós' Regényei VII. és VIII. kötet. Pest, 1850., Heckenast Gusztáv, 4+316+1; 4+335+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal.
Pollák Miksa Tompa Mihály és a Biblia. Bp., 1912. (Franklin-Társulat). (Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XXXVII.) Kiadói, aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Hátsó előzéklap nélkül