Papp Tibor: Generált versek és logo-mandalák. Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és felesége részére DEDIKÁLT! Bp., 2001, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Fábián László: 1876 vagy az elrejtett ember. Nagyapám regénye. Fábián László (1940-) író, költő, esztéta által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT! Bp., 2003, Kortárs. A fedelet Fajó János tervezte. Kiadói papírkötés.
Kárpáti Tamás: Hazatért hungarikonok. A szerző, Kárpáti Tamás (1946-) újságíró, író, lapkiadó, főszerkesztő, műgyűjtő által Haraszty István "Édeske" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és felesége részére DEDIKÁLT példány. H.n., 2017, Maszk és ecset Alapítvány. 227p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karton tokban.
Sz. Kuncze Magdolna, Kunczené Fellegi Katalin, Gáti Péter (szerk.): Kuncze_60.doc. Kuncze Gábor (1950-) politikus, volt belügyminiszter által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT! Bp., 2010, Krónika Nova. 226+2 p.Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Czigány Lóránt: Írok, tehát vagyok. Emigráns napjaim múlása, 1971-1981. A szerző, Czigány Lóránt (1935-2008) József Attila-díjas író, irodalomtörténész, diplomata, egyetemi tanár által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Phoenix Könyvek. Bp., 2005, Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyar Műhely, Párizs kiadásában megjelent össz. 7 db kötet: Bujdosó Alpár: 1 és 2 között az Erzsébet hídon. + Horváth Elemér: Egy fehér néger naplójából + Baránszky László: Két világ között. + Labancz Gyula: Idő: személyi csönddel. + Vitéz György 3 db kötete: Jel beszéd + Amerikai történet + Missa agnostica. Párizs, Magyar Műhely, 1975-1982. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Apuleius: Amor és Psyche. Latinból fordította: Révay József. Monumenta Literarum I. sor. 2. szám. Gyoma, 1921., Kner Izidor. A könyvdíszek Kozma Lajos, a tipográfiai elrendezés Kner Imre munkái. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé sérült borítóval, kis részben felvágatlan lapokkal. Megjelent 600 példányban. Ez számozatlan példány.