Karinthy Frigyes: Az ezerarcu lélek. Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. A borító rajza Molnár C. Pál (1894-1981) Bp., 1916, Légrády-ny., 46 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, a könyvtest elvált a borítótól.
Karinthy Frigyes: Találkozás egy fiatalemberrel. Modern könyvtár 314-315. sz. Bp.,[1913],Athenaeum, 60+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Karinthy Frigyes: Holnap reggel. (Tragikomédia három felvonásban). Modern Könyvtár 85-89. Békéscsaba, 1916, Tevan, 120 p. Első kiadás! Kiadás papírkötés, sérült, szétvált gerinccel, a hátsó borító leszakadt, sérült.
Karinthy Frigyes: Írta... Színházi karikatúrák. Bp.,[1924],Kultura, 93+3 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, hiányos borítóval, a végén néhány sérült lappal és szakadozott lapszélekkel.
Karinthy Frigyes: Drámák ecetben és olajban. A Toll Mesterei. Békéscsaba,[1926], Tevan, 205+2 p. Első kiadás! Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, hiányzó hátsó szennylappal.
Karinthy Frigyes: Így láttátok ti. A háborús irodalom karrikatúrája. A borító Biró Mihály munkája. Bp.,1917, Dick Manó, 212+4 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval, kissé szakadozott borítószélekkel, névbejegyzéssel.
Eladó az egész világ. Képes és (képtelen) hirdetéstörténet. Szerk.: Szokács Eszter. Bp., 1994, AB OVO. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.