3 000 HUF
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezetÅ‘ soraival. Bp., 1928, Pallas, 238 p.+10 t. Fekete-fehér és szÃnes képekkel. Kiadói gazdagon aranyozott, egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel.