1 800 HUF
Hets J. Aurelián: A jezsuiták iskolái Magyarországon a 18. század közepén. Pannonhalma-Bp., 1938, Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 91+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragaszott gerinccel. + [Dupanloup, Félix Antoine Philibert (1802-1878)]: Doupanloup Bódog: A september 15-diki conventio és a december 8-diki encyclica. Ford.: Füssy Tamás. Pest, 1865, Szent István-Társulat (Emich Gusztáv-ny.), 94+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, részben kissé sérült lapokkal, ragaszott gerinccel.