2 000 HUF
Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex magyar nyelvű bibliafordÃtás a XVI. század elejérÅ‘l. [1516-1519.] Az Esztergomi FÅ‘székesegyházi Könyvtárban Å‘rzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. tanulmánykötet, Bp., 1984 Helikon. Kiadói vászonkötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, papÃrvédÅ‘n kis szakadással