8 000 HUF
Vizsolyi Biblia. I-II. kötet. Bp., 1990, Helikon. Az 1590-ben Vizsolyban nyomtatott Károlyi-biblia első kiadásának reprint kiadása. Kísérőfüzettel. Kiadói dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű műbőr kötések, kiadói kartondobozban, az egyik kötet kissé kopott, a kartontok sérült.