Books: Travelling, Local History

Number of items: 123

Világjárók. Utazások és kalandok sorozat 19 kötete. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, változó állapotban, a borítókon kopásnyomokkal.
18000.

20 000 HUF
51,81
57,14
18001.

2 000 HUF
5,18
5,71
Luigi Ferdinando Marsigli: Danubius Pannonico-Mysicus Tomus I. A Duna magyarországi és szerbiai szakasza. / Deák Antal András: A Duna fölfedezése. Dr. Hiller István előszavával. Bp., 2015, Vízügyi Múzeum, Levéltár és Könyvgyűjtemény. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
18002.

14 000 HUF
36,27
40,00
Liber Endre: Budapest-fürdőváros kialakulása különös tekintettel a székesfőváros községi fürdőpolitikájára I-II. köt. Bp., 1934., Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, a II. köt gerincén hiánnyal, a borítón kis szakadásokkal.
18003.

8 000 HUF
20,73
22,86
18004.

4 600 HUF
11,92
13,14
Pál-Antal Sándor: Maros-széki intézmények és pecsétjeik a XVI. századtól 1867-ig. Marosvásárhely, 2004, Mentor. Benne gazdag képanyaggal: LXXX táblán (Maros-széki) pecsétekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18005.

5 000 HUF
12,95
14,29
18006.

5 000 HUF
12,95
14,29
Malerisches altes Europa. Romantische Ansichten von Städten und Schlössern der guten alten Zeit. Hrsg. von Rolf Müller mit einer Einführung von Egon Schramm. Hamburg, 1970., Das Topographikon. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér és színes szövegközti, egész és kétoldalas képanyaggal illusztrált. Benne magyar vonatkozású régi metszetek reprodukcióival is (Trieszt, Pola, Cattaro (Kotor), Raguza (Dubrovnik), Pétervárad, Herkulesfürdő, Miskolc, Esztergom, Pécs, Buda-Pest, Győr, Pozsony.) Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
18007.

5 000 HUF
12,95
14,29
Béres Katalin - Csomor Erzsébet - Kapiller Imre: A legyőzött győz, az elesett fél. Az 1956-os forradalom zalai fotókrónikája. Zalaegerszeg, 2006, Zala Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés.
18008.

5 000 HUF
12,95
14,29
Dr. báró Nyáry Pál: Innen-onnan. Bp., 1943, Fővárosi Könyvkiadó. DEDIKÁLT!. Kiadói sérült papírborító, kopottas állapotban.
18009.

6 000 HUF
15,54
17,14
Horváth Lajos: A Galga-mente birtokos családjai 1541-ig. Galga Menti Műhely 11. sz. Aszód, 2018, Aszód Város Kulturális Központ. Kiadói papírkötés.
18010.

5 000 HUF
12,95
14,29
18011.

5 000 HUF
12,95
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF