Jewellery and precious metal items
Number of items: 277
2836157
20181
450
3200
Other collectibles
Ausztrál boulder opál, 3,56 cts
3 200 HUF
2924549
20182
450
34000
Other collectibles
Édesvízi gyöngysor ezüst (Ag) szerelékkel. d: 6-6,5mm, 45 cm
34 000 HUF
2924524
20183
450
34000
Other collectibles
Bicolor watermelone turmalin Cruzeiro bánya, Brazilia, 5,75 cts
34 000 HUF
2940319
20184
450
24000
Other collectibles
Ezüst (Ag) cigarettatárca. Jelzett. 132 g 10x8 cm
24 000 HUF
2921876
20185
450
Other collectibles
Karreif ezüst (Ag) jelzett 24 g 7 cm
8 000 HUF
2961242
20186
450
Other collectibles
14K arany (Au) L medál 1,22 g jelzett
16 000 HUF
2932245
20187
450
Other collectibles
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű cirkónia berakásokkal, jelzett, néhány kőhiánnyal, bruttó: 1,4 g, m: 48
1 600 HUF
2957603
20188
450
65000
Other collectibles
Arany (Au) 14K figaro nyaklánc, jelzett, h: 47 cm, nettó: 3,9 g
65 000 HUF
2957633
20189
450
90000
Other collectibles
Arany (Au) 14K walles nyaklánc gránátköves kereszt függővel, jelzett, h: 46,5 cm, 3×2 cm, bruttó: 5,5 g
90 000 HUF
2957844
20190
450
Other collectibles
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrűk, 2 db, jelzettek, méret: 50, 52, nettó: 4,9 g
1 400 HUF
2957834
20191
450
Other collectibles
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrűk, 2 db, jelzettek, méret: 49, nettó: 5,7 g
1 400 HUF
2957617
20192
450
46000
Other collectibles
Arany (Au) 18K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g
46 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m