Jewellery and precious metal items
Number of items: 277
2994834
20061
450
11000
Other collectibles
3 db ezüst (Ag) gyűrű klf zománc díszítéssel jelzettek br 13,4 g m:56
11 000 HUF
2994833
20062
450
6500
Other collectibles
Ezüst (Ag) bross gránát kövekkel, jelzett, br 4,4 g 25mm
6 500 HUF
2994839
20063
450
Other collectibles
Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngy díszítéssel jelzett 5,2 g 44 cm
6 000 HUF
2994838
20064
450
Other collectibles
Ezüst (Ag) ékszerek, medálok, gombok, vegyesen 10,4 g
3 000 HUF
2994837
20065
450
Other collectibles
Ezüst (Ag) lánc aranyozva, jelzett 15 g 60 cm
2 000 HUF
2971776
20066
450
Other collectibles
14K arany (Au) fülbevaló 1 g
20 000 HUF
2971752
20067
450
200000
Other collectibles
200 000 HUF
2971768
20068
450
110000
Other collectibles
18K arany (Au) pecsétgyűrű jelzett, mesterjegyes, címer nélkül m: 60, 6,41 g
110 000 HUF
2971786
20069
450
60000
Other collectibles
60 000 HUF
2971773
20070
450
28000
Other collectibles
14K arany (Au) gyűrű jelzett, m: 58, 1,36 g
28 000 HUF
2971815
20071
450
44000
Other collectibles
18K arany (Au) medál, plasztikus leány fejjel. 2,71 g
44 000 HUF
2969041
20072
450
Other collectibles
2 db ezüst (Ag) gyűrű. jelzettek m:50,57 9 g
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m