Engravings Number of items: 34
2992801
10855
450
Engravings
Other collectibles
1881 A küldöttségek fogadása a budai várpalotában nagy méretű rotációs fametszet illusztráció 26x36 cm
3 000 HUF
2990961
10856
450
Engravings
Other collectibles
cca 1840-1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Esztergom Párkány felől. / Gran von Parkany aus. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Darmstadt, G[ustav] G[eorg] Lange nyomása és kiadása. 17,5x12,5 cm
2 800 HUF
2990955
10857
450
Engravings
Other collectibles
cca 1840-1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Nagymaros látképe a Dunakanyarral és a visegrádi várral. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Darmstadt, G[ustav] G[eorg] Lange nyomása és kiadása. 17,5x12,5 cm
2 800 HUF
2993546
10858
450
Engravings
Other collectibles
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb: Kilátás a Várkapuból Budán. Blick durchs Burgthor in Ofen, Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, foltos, 23x16 cm
2 800 HUF
2988990
10859
450
Engravings
Other collectibles
cca 1880-1890 A Magyar bazár divatképe. Színezett rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29×20 cm
2 800 HUF
2935275
10860
450
4800
Engravings
Other collectibles
4 800 HUF
2993398
10861
450
Engravings
Other collectibles
cca 1850 Halak és virágok, 2 db színes metszet, papír, kissé foltos, 20×17 cm körüli méretekben
2 000 HUF
2993389
10862
450
Engravings
Other collectibles
cca 1850 Rovasrok, 2 db színes metszet, papír, lap széle kissé sérült, 22×17 cm körüli méretekben
2 400 HUF
2993813
10863
450
Engravings
Other collectibles
Nicolaes Visscher II (1649-1702) - Nicolas Perelle (1631-1695): Regiunculae sorozat. Rézmetszet. 225x106 mm
4 000 HUF
2993815
10864
450
Engravings
Other collectibles
4 000 HUF
2993782
10865
450
Engravings
Other collectibles
Nicolaes Visscher II (1649-1702) - Nicolas Perelle (1631-1695): Regiunculae Amoenissimae. Rézmetszet. 225x106 mm
4 000 HUF
2993812
10866
450
Engravings
Other collectibles
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035