6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Doby Jenő (1834-1907): Kossuth Lajos arcképe. Metszet, papír. Jelzett a metszeten. Papírra ragasztva. 27x19 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.