4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Victoria, angol királyi hercegnő portréja. Akvarellel színezett acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 17x12,5 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.