10527.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Francesco Granacci (1469-1543) után, XX. sz. második fele: Szent János evangelista Patmosz szigetén. Olaj, fatábla. 25x20 cm. Dekoratív fakeretben.