10534.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
32 000 HUF
84,88 EUR, 91,43 USD
Hegedűs E jelzéssel (Hegedűs Endre?), XX. sz. közepe/második fele: Sapkás lány portréja. Olaj, vászon, javított. 59x55 cm