10780.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Őszi táj. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 55×72 cm.