10779.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 200 HUF
11,14 EUR, 12,00 USD
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Szürkemarhák. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30x40 cm