10570.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,14 EUR, 40,00 USD
Jelzés nélkül: Gondolatokban elmerülve. Olaj, vászon, apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 69x57 cm.