10556.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,14 EUR, 40,00 USD
Jelzés nélkül: Magyarország 1000-éves alkotmányos fennállásának örömünnepe. Vegyes technika, pauszpapír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 52,5x66 cm