10531.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon, falemezre kasírozva. Kissé sérült. 90x63 cm