10801.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
18 000 HUF
47,75 EUR, 51,43 USD
Jelzés nélkül: Rabbi portré. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben. 48x35 cm