10569.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,14 EUR, 40,00 USD
Jelzés nélkül: Szentendre. Olaj, vászon, faroston. Hátoldalán Hegyi György felirattal. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 45,5x62 cm