10535.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes vízpart vitorlással. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Dekoratív korabeli szecessziós, kissé sérült fakeretben. 29,5x75 cm