10536.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Közel-keleti szignózott miniatúra (20x10 cm), berakásokkal rendkívül gazdagon díszített üvegezett keretben, szép állapotban, kis sérülésekkel, 37x27 cm