10588.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
M Helfrich jelzéssel: Mulatozók. Olaj, farost. Apró felületi sérülésekkel. 42x55 cm