10546.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
36 000 HUF
95,49 EUR, 102,86 USD
Nik Ivanoff jelzéssel: Téli kirándulás. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm