10627.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
Oláh jelzéssel (Oláh Gusztávné Fodor Róza?): Napfényes terasz. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 37,5x46 cm.