10724.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, sérült. 54x42,5 cm