10567.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
18 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz eleje: Kitüntetéssel dekorált katona arcképe. Olaj, vászon, sérült. 33x28 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.