10726.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Menyecske az asztalnál. Olaj, vászon, sérült. 46x59 cm