10568.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz eleje: Napfényes utca. Olaj, karton. 45x35 cm. Üvegezett fakeretben, sérült üveggel.