10551.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
32 000 HUF
84,88 EUR, 91,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Budapest, tabáni részlet. Olaj, vászon. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 55×69 cm.