10727.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz első fele: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x24 cm