10545.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, karton. Hátoldalán müncheni kiállítási raglappal. Fakeretben. 65x48 cm.