10728.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
19 000 HUF
50,40 EUR, 54,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. közepe: Vízparti táj. Olaj, falemez. Kissé vetemedett. Fakeretben. 46x55 cm