10725.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 38×55 cm