10720.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Zenélő páros. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 41,5×53,5 cm.