10538.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. második fele: Napos udvar. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40x50 cm