10587.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Pataky jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, karton. 25x35 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.