10614.
450. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
19 000 HUF
50,40 EUR, 54,29 USD
Rozsda Endre jelzéssel, hátoldalán Jávor Piroska felirattal: Női akt. Olaj, vászon, sérült. 120x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE