Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 291
2993748
10544
450
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Ámor csókja (szecessziós rajz címerrel). Vegyes technika, karton, körbevágva, kissé foltos, 35×25 cm
3 800 HUF
2991382
10545
450
28000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, karton. Hátoldalán müncheni kiállítási raglappal. Fakeretben. 65x48 cm.
28 000 HUF
2991551
10546
450
36000
Other collectibles
Nik Ivanoff jelzéssel: Téli kirándulás. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm
36 000 HUF
2825016
10547
450
28000
Other collectibles
28 000 HUF
2992260
10548
450
Other collectibles
Jelzés nélkül (Komáromi-Kacz Endre?): Zöldellő táj. Olaj, karton. Hátoldalon Komáromi-Kacz Endre felirattal és Műcsarnok Bp., 1927, Téli kiállítás raglappal. Dekoratív fakeretben. 24,5x32 cm
18 000 HUF
2988965
10549
450
28000
Other collectibles
F. Benetti jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, fatábla. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
28 000 HUF
2970254
10550
450
Other collectibles
Jelzés nélkül, ismeretlen divattervező (Radó Zsuzsa?), XX. sz. közepe: Női fürdőruha terve. Ceruza, akvarell, papír. 29,5x14 cm
12 000 HUF
2991961
10551
450
32000
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Budapest, tabáni részlet. Olaj, vászon. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 55×69 cm.
32 000 HUF
2991951
10552
450
19000
Other collectibles
Borsody jelzéssel: Hölgy zongoránál. Olaj, vászon. Felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 80×60 cm.
19 000 HUF
2908529
10553
450
36000
Other collectibles
36 000 HUF
2908645
10554
450
36000
Other collectibles
Weninger K jelzéssel: Dante illusztráció, 1922. Tus, akvarell, papír. Kissé foltos. Üvegezett, kopott fakeretben. 15x74 cm
36 000 HUF
2992860
10555
450
42000
Other collectibles
Jelzés nélkül: kalapos férfi portréja. Olaj, vászon. Hátoldalán "Berény R" valamint az "író Kassák 1912 k." felirattal. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán Levy Galéria Hamburg címkéjével, rajta Imre Szobotka, Porträt felirattal. 65x54 cm
42 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035