Paintings and graphics Number of items: 518
2988549
10169
450
Other collectibles
Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül, 2 db mű: Divatrajzok, 1930 körül. Ceruza, papír és hártyapapír, jelzés nélkül, egyik lapon Galambos Margit autográf felirataival hártyapapíron apró lapszéli szakadással és elszíneződéssel. 21x29 és 12,5x20 cm.
9 000 HUF
2888605
10170
450
Other collectibles
2 800 HUF
2994732
10171
450
Other collectibles
Gerzson Pál (1931-2008):Odysseia. 10 db linómetszet, papír, jelzés nélkül. "Fiatalok" Képzőművészeti Alkotóközösség. Eredeti, kissé foltos karton mappában. 8x10 cm
4 000 HUF
2970051
10172
450
Other collectibles
Galambos Margit (?-?): Art deco királynő, 1920-as évek (feltehetően illusztráció). Ceruza, tempera, akvarell, papír, jelzés nélkül, kissé sérült (felületi festéklepergéssel). 31,5x23,5 cm.
12 000 HUF
2644257
10173
450
100000
Other collectibles
100 000 HUF
2986549
10174
450
Other collectibles
Gerhardtné (?-?), működött a XIX. sz. végén/XX. sz elején: Tanya a vízparton. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 13x17 cm
4 000 HUF
2986547
10175
450
Other collectibles
Gerhardtné (?-?), működött a XIX. sz. végén/XX. sz elején: Anya gyermekével az udvaron. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 13x17 cm
5 000 HUF
2644244
10176
450
90000
Other collectibles
90 000 HUF
2805751
10177
450
Other collectibles
2 400 HUF
2965702
10178
450
4800
Other collectibles
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Almát hámozó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 36x28 cm
4 800 HUF
2839172
10179
450
Other collectibles
9 000 HUF
2839368
10180
450
Other collectibles
Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1946. szén, papír, jelezve jobbra lent. 43×30,5 cm.
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035