Paintings and graphics Number of items: 518
2992952
10349
450
Other collectibles
Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni ház. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződéssel, 29×21,5 cm.
9 000 HUF
2992948
10350
450
Other collectibles
Paulovits Pál (1892-1975): Holdsütés a Tabánban. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződéssel, 24×18 cm.
9 000 HUF
2992947
10351
450
Other collectibles
Paulovits Pál (1892-1975): Utolsó levelek, Tabán. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, antik, kissé sérült üvegezett fakeretben, 30×23 cm.
10 000 HUF
2994106
10352
450
Other collectibles
Pablo Picasso (1881-1973): Akt. Ofszet litográfia, papír. Sorszámozott 100/200.Jelzett a nyomaton. Tanúsítvánnyal. 45x35 cm / Ofset lithography with certificate
20 000 HUF
2799797
10353
450
55000
Other collectibles
Pállya Celesztin (1864-1948): Női portré. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán BÁV 109 aukció raglapjával. Dekoratív fakeretben, 69×56 cm
55 000 HUF
2992238
10354
450
Other collectibles
Púza Sándor (?-?): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×45 cm
5 000 HUF
2991922
10355
450
Other collectibles
Prihoda István (1891-1965): Három grácia. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 31x48 cm
5 000 HUF
2991169
10356
450
Other collectibles
Pásztor Gábor (1933-2012): Budavári Szentháromság-szobor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/55), 48x49 cm
12 000 HUF
2672352
10357
450
24000
Other collectibles
24 000 HUF
2812611
10358
450
Other collectibles
9 000 HUF
2986963
10359
450
Other collectibles
Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (A veszedelem). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 11x17 cm
8 000 HUF
2986861
10360
450
Other collectibles
Róna Emy (1904-1988): Nils Holgersson illusztráció (Az éjszaka). Tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 11x16,5 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035